Opony, którym możesz ufać

Kolejna akcja reklamowa, w której bierze udział mój blog, to kampania „Jesteśmy wszędzie”. Aby w weekend wyjechać gdzieś na wycieczkę przydatny jest samochód, a samochód potrzebuje opon. Na przykład firmy Bridgestone, która przygotowała całą akcję. Kampania multimedialna Bridgestone koncentruje się wokół historii jednego bohatera, który porzuca wszystko na rzecz podróżowania po świecie. Film inspiruje chęć do poznawania nowych miejsc i zdobywania nowych doświadczeń. Pokazuje, że warto wyjść ze swojej strefy komfortu i udać się na poszukiwanie czegoś nowego. Całość wzbogaca ścieżka dźwiękowa oparta na klasycznym przeboju “Byłem wszędzie człowieku ” Johnny’ego Casha.

stary amerykański samochód pasujący idealnie do filmu drogi. Pochodzi z Gran Sabana w Wenezueli z miasteczka San Isidro, znanego bardziej jako  "88 km"
Stary amerykański samochód pasujący idealnie do filmu drogi. Pochodzi z Gran Sabana w Wenezueli z miasteczka San Isidro, znanego bardziej jako “88 km”
  • 1906 – W japońskim mieście Kurume, 17-letni Shojiro Ishibashi przejmuje rodzinną firmę odzieżową, która produkuje również gumowe podeszwy. Zafascynowany motoryzacją Shojiro decyduje się na ambitny plan wytwarzania opon na potrzeby transportu – branży, która wtedy w Japonii praktycznie jeszcze nie istniała.
  • 9 kwietnia 1930 roku Shojiro Ishibashi produkuje swoją pierwszą oponę.

“Tym, co najpiękniejsze w tej kampanii, jest zaoferowana internautom odwiedzającym stronę główną możliwość działania przy pomocy dowolnego rozwiązania. Pozwalając ludziom kreować ich własne wersje wycieczki przy użyciu zdjęć ze swojej bazy na Facebook-u, Bridgestone umieszcza fanów za kierownicą i wysyła w ich własną podróż, pozwalając im kreować własne przeżycia. Dzięki takiemu wbudowanemu, interaktywnemu edytorowi filmów kierowca uzyskuje 100% panowanie nad sytuacją, zupełnie jak w przypadku zasiadania za kierownicą auta wyposażonego w opony Bridgestone gwarantujące pełne bezpieczeństwo i kontrolę.” – Jake Rønsholt, Bridgestone Europe

 

W kampanii można wygrać atrakcyjne nagrody, począwszy od wycieczek po spotkanie z samym Valentino Rossi, wielokrotnym mistrzem MotoGP. Jeżeli więc jesteś już gotowy, wsiadaj za kierownicę i podróż zacznij tutaj: www.beeneverywhere.eu

Dalej śmiało!

Ruszaj w podróż!

El Dorado-kraina złota
El Dorado – legendarna kraina złota

I na koniec krótka porada przed weekendem: niedopompowane opony zwiększają zużycie paliwa. Pompujesz, mniej płacisz za dojazd w swoje ulubione miejsca! :)

Comments are closed.