Groupon Starter: Razem możemy więcej!

W jednym z poprzednich wpisów na blogu brałem udział w akcji promowania serwisu zakupów grupowych Groupon Travel. Dzięki uzyskanym w ten sposób funduszom spędziłem fantastyczny weekend w Sulejowie. Ale o tym napiszę innym razem. Teraz serwis Groupon wystartował z nową inicjatywą:  Razem możemy więcej!

groupon starter

“Groupon zbudowany został na przekonaniu, że razem możemy osiągnąć więcej. Dzięki zbiorowej mocy konsumentów uzyskujemy najlepsze oferty na usługi, produkty i hotele, a przedsiębiorcy otrzymują dodatkową szansę na rozwój rynkowy. Nasz serwis z powodzeniem wykorzystywany jest także przez organizacje społeczne do niesienia pomocy najbardziej potrzebującym.  Uruchamiając platformę Groupon Starter, oddajemy w ręce lokalnych społeczności nowatorskie i wszechstronne narzędzie, poprzez które chcemy wesprzeć ich integrację oraz pomóc w podejmowaniu realnych działań, których efektem ma być pozytywna zmianę w najbliższym otoczeniu.” – Aniela Hejnowska, Dyrektor Zarządzająca Groupon Polska.

Myśl lokalnie

Jeżeli jesteś mieszkańcem Krakowa, Poznania, Łodzi, Aglomeracji Trójmiasta, Warszawy lub Wrocławia, to możesz otrzymać wsparcie 10000 na rozwój inicjatywy polepszającej jakość lub estetykę życia w Twojej najbliższej okolicy.

Wejdź tutaj, na stronę projektu i dodaj swoje własne pomysły i inicjatywy. Czym bardziej szalone i niepowtarzalne tym lepiej.

Twoje zgłoszenie zostanie ocenione przez jury, a najlepsze pomysły czeka otwarte głosowanie.

Konkurs inicjatyw Groupon Starter składa się z dwóch zasadniczych części:

  • sześć najwyżej ocenionych projektów otrzyma dofinansowanie w wysokości 10 000zł.
  • pomysłodawcy najwyżej ocenionych, możliwych do realizacji ofert, w pierwszej kolejności skorzystają z nich bezpłatnie.

.

Kraków - festiwal Wielka Parada Smoków jako przykład, ze pomysły nigdy się nie kończą.
Kraków festiwal Wielka Parada Smoków jako przykład, ze pomysły nigdy się nie kończą.

Comments are closed.