5 lat bloga

I o mało, a przegapiłbym PIĄTE urodziny mojego bloga! 5 lat! Tyle w tym czasie się wydarzyło i pozmieniało. Nigdy nie przypuszczałem, że aż tak długo będę prowadził ten internetowy pamiętnik. Choć z czasem zrobiła się z tego mała baza wiedzy ciekawych miejsc, atrakcji turystycznych, propozycji wycieczek i spędzania wolnego czasu. Bank zdjęć podróżniczych i przyrodniczych. Przez lata zmieniały się ciut moje preferencje i zainteresowania, ale stale koncentrują się one wokół jednej osi: ruch, podróże, natura i fotografia. Na czym skoncentruję się w następnych latach? Tego nie wiem i nie wie nikt. Czas pokaże.

5 lat bloga

Przez wszystkie te lata w moim życiu pojawiła się nowa kategoria koleżanki/kolegi: Czytelnik. Nigdy nie miałem zapędów dziennikarskich, ale tak zwane nowe media postawiły na głowie wszystkie kontakty międzyludzkie i przepływ informacji. Tak więc pojawiłeś się TY, ktoś, kogo w żaden inny sposób bym nie poznał. Nawiązaliśmy kontakt przez sieć i odtąd jesteśmy w wirtualnym sąsiedztwie. Od czasu do czasu wymieniamy maile, komentarze, informacje i na wzajem motywujemy się do działania.

I nawet przez chwilę miałem pomysł, aby z okazji piątej rocznicy bloga zorganizować coś w rodzaju spotkania na żywo. Nie po to, aby świętować jakieś tam rocznicowe wydarzenie, ale po to, aby była okazja wspólnego zaplanowania weekendu i spędzenia czasu w miłej atmosferze. Bo żyje się tylko raz.

Comments are closed.