Konkurs na deszczową przygodę

Dzięki sponsoringowi firmy L’OREAL mogę ogłosić kolejny konkurs i rozdać kolejne dziesięć nagród!

Biskupin w deszczu

Tym razem do wygrania jest zestaw kosmetyków L’Oreal z serii Men Expert. Czyli coś dla prawdziwych mężczyzn. Już nikt Ci w długi weekend nie powie, że śmierdzisz podczas wykonywania zdjęć ;-) Oczywiście Panie są także mile widziane w konkursie.

Panująca cały maj iście nie majowa pogoda, powodzie, podtopienia i ściana deszczu od rana do wieczora, nasunęła mi od razu temat konkursu:

Moja deszczowa przygoda

Tematem konkursu jest przygoda, zdarzenie, śmieszne lub wręcz mrożące krew w żyłach, związane z deszczem. Nadsyłać można zarówno krótkie opisy, jak i długie opowiadania i relację. Mile widziane są dołączone zdjęcia. Można przysyłać także całe fotoreportaże lub pojedyncze zdjęcia, ale opatrzone komentarzem.

Mój adres jacek@pwsk.pl , lub można skorzystać z formularza.

Z nadesłanych materiałów, wybiorę z pomocą Sierotki Marysi te najbardziej ciekawe i je opublikuję, a dziesięć najlepszych dostanie nagrody. A jako, że w takich konkursach nie biorą udział setki osób, więc szansa otrzymania nagrody jest bardzo duża, wystarczy tylko się sprężyć i poświęcić kilka-kilkadziesiąt minut.

Kiedy pada deszcz i lśni wokół nas
Trawa podnosi źdźbła i zieleni się liść
Kiedy pada deszcz kiedy pada deszcz
Gdzie podział się tamten deszcz
Deszcz – Wolna Grupa Bukowina

Do takiego deszczowego konkursu wypadałoby znaleźć jakąś deszczową piosenkę. Najbardziej pasowałoby mi coś w stylu: góry, deszcz, wędrowanie. Ale jakoś niczego takiego, nie mogłem sobie w tej chwili przypomnieć. Większość tekstów (czasem bardzo pięknych) jest o miłości i porównuje krople deszczu do łez.

Smutna piosenka o deszczu
ref.
pada deszcz
krople lśnią na twojej twarzy
jak diamenty pełne marzeń
czy to deszcz
czy to łza
Apolonia

No i czas na deszczową piosenkę: Kiedy pada deszcz (oczywiście kiedy uda Wam się przetrwać początkową, kilkusekundową reklamę)

Comments are closed.