Konkurs goni konkurs

Zajrzałem ostatnio do Ojcowa, zobaczyć co tam bobry porabiają, czy budują tamy. Zajrzałem w Góry Opawskie, rozruszać się po kontuzji kolana. Odwiedziłem także Wiedeń i Morawski Kras. Ale teraz z powrotem, do najbliższego weekendu, na ziemię.

Jakoś przez Boże Ciało i związany z nim długi weekend poczułem takie rozprężenie czasowe, że postanowiłem przedłużyć jeszcze o kilka dni konkurs Deszczowa Przygoda, do końca tygodnia (11.06.2010). Przysyłajcie swoje deszczowe przygody, bo nagrody – kosmetyki dla mężczyzn L’OREAL cały czas czekają i aż żal by było po nie nie sięgnąć.

FIFA RPA

Zostało już mało czasu, aby zgłosić się do wielkiego konkursu zorganizowanego przez firmę L’OREAL. Mistrzostwa Świata w RPA, to nie lada gratka, a szczęście może uśmiechnąć się do każdego!

Wystarczy wysłać tylko jedno zdjęcie. Przypominam, że zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie zdjęcia lub filmu obrazującego, jak mężczyzna „walczy” o miejsce w łazience na swoje kosmetyki. Wiadomo jak nasze łazienki wyglądają i na jakiej straconej pozycji my mężczyźni przebywamy, chcąc cokolwiek wcisnąć pomiędzy szczoteczkę do zębów, a golarkę.

Konkurs polega na:

1. Rejestracji na stronie Męski Expert

2. Wysłaniu filmu lub zdjęcia