Blog Roku 2007 – walka trwa nadal

Drugi etap konkursu Onet na najlepszy blog roku 2007 zakończył się dla mnie niesamowitym sukcesem! Nigdy nie spodziewałem się, że na prawie 1600 zgłoszonych w kategorii Moje zainteresowania i pasje blogów, uzyska 9 miejsce!!!

Chciałbym gorąco podziękować wszystkim, którzy poświęcili swój czas i pieniądze, oddali swój cenny głos na moją stronę, czasami wprost całymi rodzinami.

Dziękuję Wam bardzo serdecznie!

Dziękuję za totalne spontaniczne wsparcie wypływające spośród znajomych bliższych i dalszych, rodziny, rowerzystów, narciarzy biegowych, górołazów, ludzi skupionych wokół for internetowych www.biegówki.pl i http://tatry.inspiration.pl/, gdzie nawet zostały założone osobne tematy poświęcone mojemu blogowi.

Blog został zakwalifikowany do trzeciego, ostatecznego etapu. Polega on na równoległej ocenie przez Kapitułę Konkursu, oraz na ponownym głosowaniu internautów (Nagroda Internautów).

Cóż, wszystko zależy od Was, czytelników tego bloga. Odwiedza go kilkaset osób dziennie, przeglądając przy tym około 2000-3000 zdjęć! Jest to gigantyczna liczba!

Aby zagłosować wystarczy wysłać SMS o treści H02398 na numer 71222 (po literze H jest zero).

Koszt SMS, to 1,22 zł brutto i równocześnie wspomożecie tą złotówką krakowski Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących.

Organizator konkursu przewidział nagrody również i dla głosujących. W tej kategorii blogów do wygrania jest 10 iPodów NANO 4GB! Więc trzymam kciuki, aby także Wam się poszczęściło. Mp3 player zawsze się przyda :)

Blog Roku 2007

Trzeci, ostatni, etap konkursu i głosowanie internautów będzie trwał do 19 lutego 2008, do godziny 12.00.

Za wszystkie głosy bardzo dziękuję!!!